خبر

نشست هم اندیشی پایانه های فروشگاهی، در تاریخ دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ با حضور دکتر منظور، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، معاونین و تنی چند از مدیران کل سازمان و نمایندگان و مسئولان اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، اتاق تعاون، نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه ای ونائب رئیس و بازرس اتحادیه کشوری فروشگاه‏های زنجیره ای و نمایندگان بخش خصوصی، در محل سالن جلسات سازمان امورر مالیاتی، برگزار شد.

در این نشست رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: با توجه به تجربه موفق سازمان امور مالیاتی در تعامل با اصناف در اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، انتظار سازمان از اصناف، همفکری و همکاری موثر در اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان است. ایشان در ادامه مسئولیت روابط عمومی سازمان تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی سازنده را مورد تاکید قرار داد.

رئیس مرکز تنظیم مقررات به تشریح برنامه عملیاتی پیشنهادی مرکز پرداخت و در خصوص گروه بندی مودیان و اجرای گام به گام قانون، همچنین روند انجام ثبت نام مودیان توضیحاتی ارائه کرده، در پایان نکات مهمی از مزایای اجرای قانون را برشمرد.

در ادامه جلسه حاضرین، ضمن تشکر صمیمانه از برگزاری جلسات هم اندیشی با مرکز تنظیم مقررات و پاسخگویی کارشناسان مرکز، برخی دغدغه ها در حوزه اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان را ایراد نموده، برای همراهی و همکاری در اجرای قانون اعلام آمادگی کردند.

نوشتهٔ پیشین
حائزاهمیت
نوشتهٔ بعدی
رئیس اتحادیه آهن و فولاد و فلزات شهرستان تهران و مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران مطرح کرد؛ الزامات اجرای قوانین مالیاتی/ اجرای «قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان» نیازمند تکمیل زیرساخت و آموزش

اخبار مرتبط

هیچ خبر مرتبطی یافت نشد..

فهرست